Питання / Відповідь

питання & відповідь

Вартість веб-сайту залежить від його технічного завдання, веб-сайти бувають різні. І для того, щоб дати вам точну відповідь на питання, нам необхідно написати мінімальне технічекого завдання: який вам потрібен веб-сайт, які цілі ви ставите перед ним, наскільки складна його структура і логіка. Прямо зараз відправляйте інформацію до нас по e-mail і ви точно дізнаєтесь, скільки буде коштувати розробка веб-сайту для Вашої компанії в нашій веб студії.

Ми робимо 1-2 варіанти головної сторінки і по одному варіанту другорядних сторінок. Іноді Замовнику досить одного. Головне грамотно скласти технічне завдання, вимоги і побажання до створюваного дизайну. Попередньо ви вказуєте нам веб-сайти, дизайн яких вам подобається і веб-сайти, дизайн яких вам не подобається.

Доменне ім’я це адреса вашого майбутнього web-сайту в мережі Інтернет виду Наприклад: www.webukraine.com.ua Де WebUkraine це назва яку можно придумати будь яку, а com.ua  це приставка як є в кожній країні. Також ми не тільки реєструємо доменні імена, ми допомагаємо всім придумати таке ім’я для свого web-сайту, щоб воно: було співзвучно з вашою компанією, легко читалося, легко запам’ятовувалося. Таким чином, у наших Партнерів не виникає проблем з реєстрацією доменного імені в мережі Інтернет.

Фактори, від яких залежить прибуток сайту, головними з яких є: & bull; активність пошуку пропонованих вами товарів і послуг через Інтернет; & Bull; дохід, який приносить в середньому один інтернет покупець; & Bull; позиції веб сайту в пошукових системах; & Bull; регулярні витрати, які доводиться нести для підтримки високої цільової відвідуваності. При цьому вартість створення самого веб сайту не має великого значення, так як це витрати разові. Розумно зроблені вкладення в Інтернет окупаються завжди. Мало того, в практиці нашої студії було кілька випадків, коли сайти окупалися ще до підписання акта приймання-здачі робіт. Тобто ці сайти були розроблені настільки грамотно, що відразу зайняли хороші позиції в пошукових системах. Це забезпечило потік цільових відвідувачів практично з самого початку функціонування сайту.

Зробити замовлення сайту дуже просто, для цього вам треба перейти на СТОРІНКУ ЗАМОВЛЕННЯ (вибравши у верхньому меню пункт ЗАМОВИТИ САЙТ) і заповнити БРИФ-ФОРМУ ЗАМОВЛЕННЯ.

Після того як ваше замовлення буде отримано, наш співробітник складе по ньому попередній план завдань, а потім зв’яжеться з вами для уточнення деталей і координації подальших дій.

Робота по створенню сайту починається з підготовчого етапу. На першому етапі, ще до підписання договору, замовнику необхідно надати нам свій опис майбутнього сайту і необхідні для створення сайту матеріали.

Нам довелося відмовитися від офісу в минулому році, через не рентабельності. До того ж як показав досвід, замовнику краще під’їхати до нього в офіс для обговорення сайту або ж спілкуватися по електронної пошти.

Терміни створення сайту залежать від багатьох факторів один з них це його складність. Приблизні терміни створення сайту варіюють від 3-ох до 20 робочих днів (при замовленні ексклюзивного дизайну / сайту, терміни можуть бути збільшені). У більшості випадків термін реалізації проекту залежить від замовника. Від того, на скільки швидко їм будуть надані матеріали.

Повна оплата проводиться тільки після створення повного сайту. Після створення сайту ми гарантуємо працездатність сайту, за винятком випадків, коли працездатність сайту була порушена з вини замовника. ми гарантуємо працездатність сайту а також підтримку сайту протягом місяця, стежимо за працездатністю сайту.

Для нас не має значення хто ви організація, що надає комерційні послуги або фізична особа, зацікавлена ​​в своїй особистій сторінці. Ми створюємо сайти для всіх.

Як правило, на ціну сайту впливають три складові, а саме: 
Складність дизайну (оригінальність, ексклюзивність, наявність флеш елементів, анімованих меню, банерів, ін.). 
Функціонал сайту (наявність і складність додаткових опцій і модулів не входять в стандартне пакетну пропозицію). 
Обсяг сайту (кількість розділів і сторінок, число розміщуються на сайті фото і відео матеріалів).

У нас регулярно проходять акції / знижки. А також ми влаштовуємо вікторини. Під час їх проведення, виконавши умови акції, ви можете замовити сайт зі знижкою.

Ні. За сайт ми беремо оплату одноразово, тільки за його створення. Якщо Ви хочете просувати свій сайт в ТОП 10 то тоді буде щомісячна плата за просування.

Так, у нас повний цикл послуг починаючи від складання технічного завдання, реєстрації будь-якого домену, розміщення сайту на хостинг, розробка дизайну, розробка сайту, наповнення сайту, просування сайту, підтримка сайту.

Так, ви отримаєте 15% від суми замовлення за кожного приведеного людини до нас.

Так, одне з наших напрямок це підтримка і адміністрування будь-яких сайтів, наповнення і т.д. Ми укладаємо з Вами договір і починаємо на підставі договору підтримку і / або адміністрування наданого сайту. Наші ціни Вас приємно здивують.

Так, зможете. На все створені сайти ми встановлюємо зручну і інтуїтивно зрозумілу адміністративну панель (систему управління сайтом) дозволяє без особливих зусиль і не володіючи спеціальними знаннями оновлювати сайт: додавати інформацію, створювати нові сторінки і раздели.Также ми проводимо навчальний курс.

Ні. Отримавши свій сайт, ви до нас більше ніяк не прив’язані. Ми Вас навчаємо і ви зможете самі управляти Вашим сайтом.

Так. Послуга з реєстрації створеного для вас сайту включена в усі пакетні пропозиції. Ваш сайт буде зареєстрований в пошукових системах Google і Яндекс.

Стільки, скільки вам буде потрібно.

Так. У нас в штаті є 3 дизайнера які не тільки можуть створити Вас логотип але і повністю намалювати Ваш майбутній сайт.

Крім створення нових сайтів, одне з наших напрямків це апгрейду (upgrade) і редизайн будь-яких раніше створених сайтів.

В нашу роботу входить вставка по Вашому запиту лічильника відвідувань GoogleAnalitics в якій відслідковуються всі переходи на ваш сайт і багато інших параметрів.